Awaryjne Otwieranie mieszkań Rybnik 24h

tel. 696-696-205 lub 32 728-19-20

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

 

Co zrobić gdy zatrzasną się drzwi?

Każdy z nas słyszał o kimś, kto się zatrzasnął lub komu drzwi odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się zamknąć bądź otworzyć. W takich sytuacjach należy wezwać fachowca, który zajmie się zepsutym zamkiem. Awaryjne otwieranie drzwi to usługa, której nie powinien podejmować się amator lub źle przygotowany ślusarz. Awaryjne otwieranie mieszkań powinno przebiegać sprawnie, bez dodatkowych zniszczeń. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnym narzędziom, specjaliści Pogotowia zamkowego w Rybniku pomogą Państwu w takiej kryzysowej sytuacji. Nasi technicy to wykwalifikowany personel, który brał udział wielu szkoleniach organizowanych przez producentów zamków i zabezpieczeń. Nowoczesne narzędzia umożliwiają nam bezszkodowe, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, biur, magazynów i garaży.


Kiedy można wezwać pomoc?

Większość firm ślusarskich działa w godzinach otwarcia zakładu. Nasza firma działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Awaryjne otwieranie mieszkań to dla nas pasja, której oddajemy się bez przerwy.

Często od szybkiej reakcji Pogotowia Zamkowego w Rybniku zależy funkcjonowanie biura, sklepu lub hurtowni. Awaryjne otwieranie jest usługą dostępną o każdej porze dnia i nocy.


Bezpieczeństwo klientów

Dla poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów rozszerzyliśmy zakres naszych usług tak, by w momencie awarii mieli do dyspozycji różne rozwiązania:

naprawa zamków,
montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

Awaryjne otwieranie mieszkań i innych lokali jest naszą domeną. Wieloletnie doświadczenie naszych techników, poparte ciągłym szkoleniem technologicznym najlepszych producentów zamków i zabezpieczeń, daje naszym Klientom gwarancje jakości wykonanej usługi


Dyżur specjalistów Pogotowia Zamkowego w Rybniku dostępny jest pod numerem telefonu: 696-696-205 lub 32 728-19-20


Inne miasta: