Całodobowe Awaryjne otwieranie samochodów Rybnik 24h.

tel. 696-696-205 lub 32 728-19-20

awaryjne otwieranie samochodu


Sytuacje podbramkowe

Zatrzaśnięte kluczyki czy zablokowane drzwi samochodu to prawdziwy problem. Uzyskanie pomocy w takiej sytuacji, kiedy potrzebne jest awaryjne otwieranie auta, często kończy się uszkodzeniami drzwi, wybitą szybą, a nieraz uszkodzeniem autoalarmu, centralnego zamka czy komputera. Dlatego nigdy nie powierzajmy naszego samochodu amatorom! Awaryjne otwieranie samochodów przeprowadzić powinien wykwalifikowany specjalista.


Jak uniknąć szkód przy zatrzaśniętych drzwiach samochodu?

Jedynym rozwiązaniem w takiej kryzysowej sytuacji jest wezwanie profesjonalisty. Awaryjne otwieranie samochodów to specjalność Pogotowie zamkowe w Rybniku. Dzięki doskonałemu wyszkoleniu, wieloletnich doświadczeń i nowoczesnym narzędziom, potrafimy otworzyć każdy samochód. Awaryjne otwieranie auta jest bardzo delikatną dziedziną. Nasi technicy potrafią przeprowadzić taką operacje bez dodatkowych uszkodzeń. Warto swoje bezpieczeństwo powierzać najlepszym specjalistom.


Sytuacje podbramkowe nie tylko w samochodzie

Gdyby szukali Państwo pomocy w innych sytuacjach kryzysowych, jesteśmy również do Państwa dyspozycji. W swojej działalności specjalizujemy się w szerokiej gamie usług ślusarskich:

naprawa zamków wszelkiego typu,
montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
ślusarstwo.

Dla Państwa spokoju jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Dyżury Pogotowia Zamkowego w Rybniku odbywają się 7 dni w tygodniu, w każde święto i dzień wolny.

Nie ma drzwi, których nie otworzymy!


Dyżur specjalistów Pogotowia Zamkowego w Rybniku dostępny jest pod numerem telefonu: 696-696-205 lub 32 728-19-20


Inne miasta: