Pogotowie zamkowe 24h, nr tel. 600 072 722
pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe katowice  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław

Montaż i wymiana zamków Rybnik

tel. (32) 728-19-20 lub 696-696-205

zamki używane do montażu

Gdy zamek się zacina

Każdy, nawet najlepszy zamek po latach działania zaczyna się wyrabiać. Jedne zamki luzują się, inne zaczynają się zacinać. Jest to normalne zużycie materiału. Zdarza się również, że jakaś newralgiczna część naszego zamka po prostu pęknie.

W każdej z tych sytuacji powinno się wymienić zamek. Da to poczucie bezpieczeństwa, jak również zminimalizuje koszty związane z poważniejszą awarią jak np. zablokowanie się drzwi. Montaż i wymiana zamków przeprowadzona przez wykwalifikowanego fachowca z odpowiednimi narzędziami to rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo.

Profesjonalizm najlepszą gwarancją

Wymiana zamka to zabezpieczenie naszego domu lub firmy. Dokładność wykonania takiej usługi to istotna kwestia. Pogotowie Zamkowe w Rybniku dba o najwyższą jakość usług. Nigdy nie zostawiamy klienta z niesprawdzonym zamknięciem. Każda wymiana zamka jest przez naszych fachowców wielokrotnie testowana.

Wymiana zamka jest przeprowadzona z największą starannością. Lata doświadczeń i nowoczesne narzędzia dają gwarancję najwyższej jakości.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Montaż zamka możemy wykonać w nowych, jak i używanych drzwiach. Wymiana i montaż zamków wykonywana jest według po rozeznaniu się w sytuacji i dokonaniu ustaleń z klientem.

Dla wygody naszych klientów jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, a montaż zamka odbywa się w dogodnym dla klienta terminie i o odpowiedniej dla niego porze.

Misją naszego Pogotowia Zamkowego w Rybniku jest Bezpieczeństwo naszych klientów i dostępność usług o każdej porze dnia i nocy. Nasze usługi obejmują działania awaryjne, jak również standardowe usługi ślusarskie:

naprawa zamków,
awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, podlegają ciągłemu doszkalaniu w najnowszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach. Dzięki wsparciu technicznemu, jakie zapewniają im nowoczesne i specjalistyczne narzędzia, są najlepszymi fachowcami w kraju.

Dyżur specjalistów Pogotowia Zamkowego w Rybniku dostępny jest pod numerem telefonu: (32) 728-19-20 lub 696-696-205