Naprawa zamków Rybnik i okolice 24h

tel. 696-696-205 lub 32 728-19-20

naprawiony zamek w Rybniku


Czy zawsze trzeba wymieniać zepsuty zamek?

Zacinający się lub zepsuty zamek zwykle jest wymieniany. Jednak nie zawsze jest to praktykowane. Wszystko zależne jest od kosztów wymiany lub naprawy zamka. Często zdarza się, że zakup nowego zamka i dorobienie kluczy dla wszystkich użytkowników przewyższa koszt naprawy. W takich sytuacjach naprawa zamka to najlepsze rozwiązanie.

Pogotowie Zamkowe w Rybniku każde zlecenie traktuje indywidualnie. Razem z klientem szacujemy koszt wymiany lub naprawy. To pozwala Klientowi zminimalizować koszty.

Naprawa zamków to alternatywa również wtedy, gdy zamek jest nietypowym modelem pasującym do naszych unikatowych drzwi. Sprowadzenie takiego zamka często przewyższa koszty naprawy.

Naprawa zamka umawiana jest w dogodnym dla Państwa terminie i odpowiedniej dla Państwa porze. Nigdy nie zostawiamy naszego Klienta z niedokończoną naprawą lub wymianą. Każde zlecenie jest zrealizowane w 100%. Bezpieczeństwo naszych Klientów to dla Pogotowia Zamkowego w Rybniku priorytet.

Nasi technicy dyżurują 24 godziny na dobę. W każdej chwili można skorzystać z naszych usług, również w święta i dni wolne.

Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych Klientów w naszej działalności znajdują się inne usługi:

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, zamków,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

Działamy z pełnym zaangażowaniem, za co doceniają nas klienci. Najwyższą jakość usług zapewnia wieloletnie doświadczenie naszych techników, szkolenia w najnowszych rozwiązaniach zabezpieczeń, jak i nowoczesne narzędzia. W połączeniu z konkurencyjnymi cenami daje nam to pozycję lidera branży w Rybniku.


Dyżur specjalistów Pogotowia Zamkowego w Rybniku dostępny jest pod numerem telefonu: 696-696-205 lub 32 728-19-20